Niebieskie Drzwi Wrocław - organizacja ślubów i wesela Wrocław
Niebieskie drzwi Wrocław - tworzenie dekoracji

naszej pracowni czeka na Was zakątek ślubnych dekoracji, bukietów oraz mnóstwo ciekawych projektów weselnych.
W jednym miejscu znajdziecie wiele inspiracji - od zaproszeń poprzez wystroje sal, kwiaty i muzyków…
Porozmawiamy o Waszych planach i przemyśleniach. Wspólnie zaprojektujemy i zrealizujemy Wasz ślub tak aby stworzył urokliwą całość i dopasował się do Waszego ślubnego budżetu. Zaproponujemy kilka rozwiązań ale to Wy zdecydujecie, które odpowiada Wam najbardziej.
Kochamy śluby tematyczne, klimatyczne, i czarowne. Motywy przewodnie kwiatów, barw i faktur. Dekoracje, galanteria ślubna, bukiet dopasowany do panny młodej i jej sukni, drobiazgi - to wszystko stworzy przemyślaną całość.
Będziemy z Wami od początku do końca uroczystości lub stworzymy tylko wybraną jej część.

Niebieskie drzwi zawsze są dla Was otwarte…


dekoracje ślubne wrocław sklep dekoracja sali weselnej wrocław cena dekoracja kościoła wrocław akcesoria ślubne wroclaw dekoracje weselne opole florystyka ślubna wrocław bukiety ślubne wrocław ceny dekoratorka weselna wrocław wypozyczalnia dekoracji Wrocław atrakcje weselne biżuteria ślubna dekoracje ślubne śluby tematyczne florystyka i dekoracje sale weselne fotografia ślubna konsultanci ślubni konsultantka ślubna Wrocław organizacja wesel bukiet panny młodej Wrocław najpiękniejsze bukiety ślubne Wrocław muzyka na wesele dj na wesele oprawa muzyczna wesel ślub od a do z