Niebieskie Drzwi Wrocław - organizacja ślubów i wesela Wrocław
ARTYSTYCZNY KURS FLORYSTYCZNY
we Wrocławiu

Jeśli kochasz naturę, ekologię, rośliny i kwiaty i masz w planach:

  • otwarcie kwiaciarni,
  • pracę w zawodzie florysty
  • organizację florystyczną przyjęć, wesel i wydarzeń specjalnych,
  • florystyczne prace hobbystyczne- bukiety, wianki, kompozycje z traw pampasowych i suszu,
  • otwarcie sklepu internetowego z własnymi wyrobami artystycznymi z dziedziny florystyki,
mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach....to jest najlepsze miejsce dla Ciebie ☺.

Kursy florystyki prowadzone są przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych i Szkół Florystycznych. Profesjonalna kadra, wieloletnie doświadczenie przy komponowaniu bukietów, ciągłe szkolenia, najnowsze trendy. Miła atmosfera gwarantowana.

Zajęcia grupowe lub jednoosobowe. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, ocena jego potrzeb i odkrywanie umiejętności florystycznych. Terminy kursów dopasowane do potrzeb uczestników. Warsztaty tematyczne o kwiatach, roślinach, ściśle związane z zainteresowaniami naszych kursantów. Na kursach florystyki zapewniamy pełną, praktyczną naukę florystyki: ślubnej, eventowej, okolicznościowej. Techniki układania bukietów, kompozycji roślinnych, wiedza o roślinach i kwiatach. Uczymy od podstaw lub w systemie dla zaawansowanych. Udział w kursach florystyki we Wrocławiu daje możliwość czynnego uczestnictwa w realizacjach weselnych, eventowych, tworzeniu florystyki ślubnej i stałej lub sezonowej współpracy.

Wszystkich obecnych i przyszłych florystów zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania. Zadzwoń w dogodnym dla Ciebie czasie.

art. plast. Iwona Dubiel / tel. 601 723 490
NIEBIESKIE DRZWI- WROCŁAW
www.niebieskiedrzwi.pl